Duchovní cvičení

ŽIVOT V KRISTU - ŽIVOT V PLNOSTI: DC pro všechny Olomouc

od 18. do 24. srpna 2019 v olomouckém kněžském semináři

Přednáší P. Tanguy Marie Pouliquen z Komunity Blahoslavenství ve Francii

Jak se stát v Kristu více sám sebou?  Jak žít víru tak, aby mi byla pomocí přijmout svůj život jako dar, najít své jedinečné povolání a smysluplně se darovat?

Několik důležitých informací :

Duchovní cvičení začínají v neděli 18. 8. večer v 18.00 hod. večeří a končí v sobotu 24. 8. obědem. Program duchovních cvičení animují bratři a sestry z Komunity Blahoslavenství z Dolan u Olomouce a ze slovenského domu v Okoličném (Liptovský Mikuláš). Překlad z francouzštiny je zajištěn. V programu jsou dvě přednášky denně (dopoledne a odpoledne), společná zpívaná modlitba ranních chval, modlitba růžence a mše svatá. Každý den je zakončen animovaným modlitebním večerem. Během dne je v kapli k adoraci vystavena Nejsvětější Svátost.

Doporučený příspěvek, ve kterém je zahrnuta cena za stravu, ubytování a režijní výdaje na jednu osobu, letos činí:

3 600 Kč/140 € – 2 až 4 lůžkový pokoj bez příslušenství

3 900 Kč/152 € – jednolůžkový pokoj bez příslušenství - kapacita je naplněna, můžeme vás zařadit mezi náhradníky

4 000 Kč/156 € – dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím - kapacita je naplněna, můžeme vás zařadit mezi náhradníky

4 300 Kč/168 € – jednolůžkový pokoj s příslušenstvím - kapacita je naplněna, můžeme vás zařadit mezi náhradníky

Počet jednolůžkových pokojů s příslušenstvím i bez příslušenství a dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím je omezen. Předem se omlouváme, že nebudeme moci vyhovět všem zájemcům. Požadavky na ubytování uveďte prosím již při přihlašování v poznámce. Usnadníte nám tím práci a vyhnete se zbytečným nedorozuměním. Platí se na místě při nástupu. (Účastníci ze Slovenska mohou platit v eurech). V semináři je zajištěna celodenní strava – snídaně, obědy a večeře. Není možné zajistit dietní stravu. Pokud ze zdravotních důvodů dietu potřebujete, je nutné, abyste si ji zajistili sami. V případě, že si stravu nebudete objednávat, nebo chcete jen některá jídla, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce, nejpozději však do 31. 7. 2019 – cenu za stravu Vám při placení odečteme. Pokud si stravu odhlásíte až na místě, poplatek již nebude možné snižovat. Jestliže máte zvláštní přání ohledně ubytování s konkrétním člověkem, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce, nejpozději však do 31. 7. 2019. (V případě, že své přání nesdělíte předem, ale až při ubytování, nemusí Vám být vyhověno.) Manželé budou automaticky ubytováni spolu (mohou se přihlásit jen jednou přihláškou, stačí do kolonky Jméno uvést obě křestní jména). Prosíme kněze a zasvěcené osoby, aby tento fakt uvedli v přihlášce v poznámkách.

V neděli večer 18. 8. se v semináři nebude slavit mše svatá. V Olomouci jsou mše svaté v 17.00 hod. (u kapucínů), 18.00 hod. (u dominikánů) a v 19.00 hod.
(u jezuitů). V neděli můžete přijíždět nejdříve od 14.30 hod. (dříve nebude možné Vás ubytovat). Prosíme, abyste tento čas respektovali. 

Na DC si s sebou vezměte Bibli.

V případě, že jste se přihlásili a nemůžete se DC zúčastnit, dejte nám to prosím co nejdříve vědět (i kdyby to bylo 1 den před začátkem), abychom mohli oslovit náhradníky. Před odesláním přihlášky si pozorně zkontrolujte správnost uvedených údajů, zvláště e-maily a tel. čísla, jinak vás nebudeme moci kontaktovat.

S dalšími dotazy se na nás můžete obrátit prostřednictvím mailu: akce@blahoslavenstvi.cz, nebo na tel. +420 739 092 799.

Rámcový program dne: 

7:45 - snídaně
8:30 - ranní chvály
9:00 - přednáška
tichá adorace
12:00 - růženec
12:30 - oběd
15:00 - přednáška
tichá adorace
16:15 - mše svatá
18:30 - večeře

20:00 - modlitební večer

Plakát k akci stáhnete zde.

Přihlášení na akci
ŽIVOT V KRISTU - ŽIVOT V PLNOSTI: DC pro všechny Olomouc

* povinné položky

Studna

Studna

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.
Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.