Duchovní cvičení

Uvedu ji na poušť, budu jí promlouvat k srdci - DC pro ženy

Duchovní cvičení s biblickými tanci: od čtvrtka večera 14. října do neděle oběda 17. října 2021 

Toužíš se zastavit a naslouchat svému srdci a Hospodinu?  Bůh Tě volá a skrze toto slovo proroka Ozeáše Ti dává zaslíbení: "Proto ji přemluvím, uvedu ji na poušť, budu jí promlouvat k srdci" (Oz 2,16).

Přednášky a animace biblických tanců: sr. Lucia Kopasová, Věrka Kulišťáková. 

DC jsou určeny ženám, které přijedou poprvé i těm, které již v Komunitě obnovu pro ženy absolvovaly.  

Důležité informace pro účastnice duchovních cvičení: Součástí programu jsou přednášky, osobní čas adorace, modlitba tancem a gestem, společná liturgie, možnost duchovního rozhovoru a zpovědi. Od čtvrtka večera do soboty večera jsou účastníce pozvány vstoupit do ticha, a tím se lépe disponovat pro Pánovo působení ve svém srdci. Protože součástí programu jsou biblické tance, vezměte si s sebou vhodnou obuv (obuv, která drží na noze) a sukni, ve které se dobře tančí. Tance a gesta jsou prostředkem, který nám pomáhá uvědomit si Boží Přítomnost a pod Jeho pohledem nacházet svou důstojnost a krásu. 

Přihlásit se můžete prostřednictvím internetových stránek (odkaz na přihlášku níže). V případě, že se nemůžete zúčastnit setkání nebo duchovních cvičení, na které jste se přihlásili, včas nám to oznamte na e-mailovou adresu: akce@blahoslavenstvi.cz nebo telefonicky: 776041342

Na duchovní cvičení si vezměte s sebou bibli.  Pro vaši informaci uvádíme, že všechny náklady spojené s duchovním cvičením (ubytování, strava, režijní náklady) činí 1 800,- Kč na jednoho účastníka. Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu Vám předem děkujeme. Duchovní cvičení začínají vždy ve čtvrtek mší svatou v 18:00 a končí v neděli po obědě kolem 14:00.

Přihlašujte se ZDE

Studna

Studna

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.
Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.