Duchovní cvičení

Týdenní exercicie s JO CROISSANT

Téma: KRÁČEJ V MÉ PŘÍTOMNOSTI! týdenní exercicie pro všechny. Jak žít každodenně v Boží Přítomnosti? Jak pěstovat vnitřní modlitbu a modlit se celou svoji bytostí?

od 11. do 17. srpna 2024 ve Střelicích u Brna 

Přednáší JO CROISSANT

Duchovní cvičení začínají v neděli 11. 8. večer v 18.00 hod. večeří a končí v sobotu 17. 8. obědem. Program duchovních cvičení animují bratři a sestry z Komunity Blahoslavenství z českého i slovenského domu.  V programu jsou dvě přednášky denně (dopoledne a odpoledne), společná zpívaná modlitba ranních chval, modlitba růžence a mše svatá. Každý den je zakončen animovaným modlitebním večerem. Během dne je vystavena Nejsvětější Svátost k adoraci. Během exercicií je možné využít službu duchovního rozhovoru i zpovědi.

Rámcový program dne: 

7:45 - snídaně

8:30 - ranní chvály

9:00 - přednáška

tichá adorace

12:00 - růženec

12:30 - oběd

15:00 - přednáška

tichá adorace

16:15 - mše svatá

18:30 - večeře

20:00 - modlitební večer


Ubytování:

Místo exercicií se nachází 15 minut cesty vlakem z Brna, v malebném prostředí přírodního parku Bobrava. Přijedete-li autem, parkování je zajištěno v areálu domu. Ubytování je zajištěno v budově Komunity (původně klášter sester dominikánek). Sociálky se nachází blízko pokojů, na každé chodbě. (Samotné pokoje jsou bez sociálek). Je možné si objednat možnost být na pokoji sám, ve dvou nebo ve třech. Tyto možnosti se liší v ceně. Požadavky na ubytování uveďte prosím již při přihlašování v poznámce. Jestliže máte zvláštní přání ohledně ubytování s konkrétním člověkem, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce. Manželé budou automaticky ubytováni spolu (mohou se přihlásit jen jednou přihláškou, stačí do kolonky Jméno uvést obě křestní jména). Prosíme kněze a zasvěcené osoby, aby svou identitu uvedli v přihlášce v poznámkách. 

Stravování: 

Během exercicií je zajištěna celodenní strava – snídaně, obědy a večeře. Je možné zajistit bezlepkovou a bezlaktózovou dietu - je potřeba to uvést v poznámce předem. V případě, že si stravu nebudete objednávat, nebo chcete jen některá jídla, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce, nejpozději však do 31. 7. 2024 – cenu za stravu Vám při placení odečteme.

Příspěvek:

Platí se na místě při nástupu. (Účastníci ze Slovenska mohou platit v eurech).  Dobrovolný doporučený příspěvek, ve kterém je zahrnuta cena za stravu, ubytování a režijní výdaje na jednu osobu, letos činí:


4 500 Kč/180 € – trojlůžkový a 4-lůžkový pokoj 

4 700 Kč /190  € - dvojlůžkový pokoj

5 300 Kč/215 € – jednolůžkový pokoj - již obsazena kapacita

Přihlásit se můžete zde: https://akce-strelice.blahoslavenstvi.cz/tydenni-dc-s-jo-croissant

Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu: akce-strelice@blahoslavenstvi.cz nebo na mobilní číslo:  +420 739 092 799

Studna

Studna

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.
Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.