Duchovní cvičení

STAŇ SE POŽEHNÁNÍM! - DC pro všechny

od 16. do 22. srpna 2020 v olomouckém kněžském semináři

Přednáší Jo Croissant, manželka zakladatele Komunity Blahoslavenství z Francie

Bůh mě stvořil z lásky a pro lásku a chce mé štěstí. V Ježíši Kristu jsem se stal dědicem požehnání a jsem povolán stát se požehnáním pro druhé. Jak se této skutečnosti více otevřít?  

Několik důležitých informací :

Duchovní cvičení začínají v neděli 16. 8. večer v 18.00 hod. večeří a končí v sobotu 22. 8. obědem. Program duchovních cvičení animují bratři a sestry z Komunity Blahoslavenství z Dolan u Olomouce a ze slovenského domu v Okoličném (Liptovský Mikuláš). Překlad z francouzštiny je zajištěn. V programu jsou dvě přednášky denně (dopoledne a odpoledne), společná zpívaná modlitba ranních chval, modlitba růžence a mše svatá. Každý den je zakončen animovaným modlitebním večerem. Během dne je v kapli k adoraci vystavena Nejsvětější Svátost.

Doporučený příspěvek, ve kterém je zahrnuta cena za stravu, ubytování a režijní výdaje na jednu osobu, letos činí (navýšení oproti minulému roku je z důvodu navýšení ceny za ubytování):

4 000 Kč/160 € – 2 až 4 lůžkový pokoj bez příslušenství

4 500 Kč/180 € – jednolůžkový pokoj bez příslušenství 

4 500 Kč/180 € – dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím 

4 900 Kč/195 € – jednolůžkový pokoj s příslušenstvím

Počet jednolůžkových pokojů s příslušenstvím i bez příslušenství a dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím je omezen. Předem se omlouváme, že nebudeme moci vyhovět všem zájemcům. Požadavky na ubytování uveďte prosím již při přihlašování v poznámce. Usnadníte nám tím práci a vyhnete se zbytečným nedorozuměním. Platí se na místě při nástupu. (Účastníci ze Slovenska mohou platit v eurech). V semináři je zajištěna celodenní strava – snídaně, obědy a večeře. Není možné zajistit dietní stravu. Pokud ze zdravotních důvodů dietu potřebujete, je nutné, abyste si ji zajistili sami. V případě, že si stravu nebudete objednávat, nebo chcete jen některá jídla, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce, nejpozději však do 31. 7. 2020 – cenu za stravu Vám při placení odečteme. Pokud si stravu odhlásíte až na místě, poplatek již nebude možné snižovat. Jestliže máte zvláštní přání ohledně ubytování s konkrétním člověkem, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce, nejpozději však do 31. 7. 2020. (V případě, že své přání nesdělíte předem, ale až při ubytování, nemusí Vám být vyhověno.) Manželé budou automaticky ubytováni spolu (mohou se přihlásit jen jednou přihláškou, stačí do kolonky Jméno uvést obě křestní jména). Prosíme kněze a zasvěcené osoby, aby tento fakt uvedli v přihlášce v poznámkách.

V neděli večer 18. 8. se v semináři nebude slavit mše svatá. V Olomouci jsou mše svaté v 17.00 hod. (u kapucínů), 18.00 hod. (u dominikánů) a v 19.00 hod. (u jezuitů). V neděli můžete přijíždět nejdříve od 14.30 hod. (dříve nebude možné Vás ubytovat). Prosíme, abyste tento čas respektovali. 

Na DC si s sebou vezměte Bibli.

V případě, že jste se přihlásili a nemůžete se DC zúčastnit, dejte nám to prosím co nejdříve vědět (i kdyby to bylo 1 den před začátkem), abychom mohli oslovit náhradníky. Před odesláním přihlášky si pozorně zkontrolujte správnost uvedených údajů, zvláště e-maily a tel. čísla, jinak vás nebudeme moci kontaktovat.

S dalšími dotazy se na nás můžete obrátit prostřednictvím mailu: akce@blahoslavenstvi.cz nebo na mobilní číslo:  +420 776 041 342

Rámcový program dne: 

7:45 - snídaně
8:30 - ranní chvály
9:00 - přednáška
tichá adorace
12:00 - růženec
12:30 - oběd
15:00 - přednáška
tichá adorace
16:15 - mše svatá
18:30 - večeře

20:00 - modlitební večer

Plakát k akci můžete stáhnout zde.

Přihlášení na akci
STAŇ SE POŽEHNÁNÍM! - DC pro všechny

Kapacity akce byla již naplněna.
Nyní se přihlašujete jako náhradník.

* povinné položky

Studna

Studna

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.
Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.