Duchovní cvičení

SLYŠ DCERO, POHLEĎ A NASLOUCHEJ - DC pro ženy

Duchovní cvičení s biblickými tanci: od čtvrtka večera 26. září do neděle oběda 29. září 2019. 

Pozvání naslouchat a odpovědět na Boží volání. Podívat se na sebe v Ježíšově pohledu, který mi jako ženě navrací důstojnost a krásu. Přednášky a animace biblických tanců: sr. Lucia Kopasová, Věrka Kulišťáková. 

DC jsou určeny ženám, které přijedou poprvé i těm, které již v Komunitě obnovu pro ženy absolvovaly. 

Důležité informace pro účastnice duchovních cvičení: Součástí programu jsou přednášky, osobní čas adorace, modlitba tancem a gestem, společná liturgie, možnost duchovního rozhovoru a zpovědi. Od čtvrtka večera do soboty večera jsou účastníce pozvány vstoupit do ticha, a tím se lépe disponovat pro Pánovo působení ve svém srdci. Protože součástí programu jsou biblické tance, vezměte si s sebou vhodnou obuv (obuv, která drží na noze) a sukni, ve které se dobře tančí. Tance a gesta jsou prostředkem, který nám pomáhá uvědomit si Boží Přítomnost a pod Jeho pohledem nacházet svou důstojnost a krásu. 

Přihlásit se můžete prostřednictvím internetových stránek (přihlašovací formulář níže). V případě, že se nemůžete zúčastnit setkání nebo duchovních cvičení, na které jste se přihlásili, včas nám to oznamte na e-mailovou adresu: akce@blahoslavenstvi.cz nebo telefonicky: 739 092 799

Prosíme Vás, abyste se přihlašovali jenom v případě, že máte zájem o dané téma. Pokud chcete poznat blíže život v Komunitě Blahoslavenství, využijte k tomu pobyt: V Komunitě s Komunitou.

Na duchovní cvičení si vezměte s sebou bibli a pokud máte možnost i breviář.  Pro vaši informaci uvádíme, že všechny náklady spojené s duchovním cvičením (ubytování, strava, režijní náklady) činí 1 650,- Kč na jednoho účastníka. Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu Vám předem děkujeme. Duchovní cvičení začínají vždy ve čtvrtek mší svatou v 18:00 a končí v neděli po obědě kolem 14:00 h.

Přihlášení na akci
SLYŠ DCERO, POHLEĎ A NASLOUCHEJ - DC pro ženy

* povinné položky

Studna

Studna

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.
Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.