Duchovní cvičení

Přijmi útěchu, můj lide drahý - adventní DC: 1. termín

od čtvrtka večera 2. prosince do neděle oběda 5. prosince 2021 
Přednášky: P. Vojtěch, sr. Lucie 

"Přijmi útěchu, můj lide drahý, neboť blízko je tvoje spása. Proč se stále trápíš v úzkostech, proč tě bolest svírá? Zachráním tě, neboj se, doufej! Vždyť já to jsem, já Hospodin, Pán a Bůh tvůj, Izraelův Svatý a Spása tvoje".   z písně Rosu dejte nebesa shůry

Pro účast na DC je nutné mít potvrzení o ukončeném očkování nebo potvrzení o prodělání Covidu v lhůtě do 180 dní nebo negativní PCR test, ne starší než 72 hodin.

Součástí programu jsou přednášky, osobní čas adorace, společná liturgie, možnost duchovního rozhovoru a zpovědi. Od čtvrtka večera do soboty večera jsou účastníci pozváni vstoupit do ticha, a tím se lépe disponovat pro Pánovo působení ve svém srdci.

Přihlásit se můžete prostřednictvím internetových stránek (odkaz na přihlášku níže). V případě, že se nemůžete zúčastnit setkání nebo duchovních cvičení, na které jste se přihlásili, včas nám to oznamte na e-mailovou adresu: akce@blahoslavenstvi.cz nebo telefonicky: 776041342

Pro vaši informaci uvádíme, že všechny náklady spojené s duchovním cvičením (ubytování, strava, režijní náklady) činí 1 800,- Kč na jednoho účastníka. Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu Vám předem děkujeme. Duchovní cvičení začínají vždy ve čtvrtek mší svatou v 18:00 a končí v neděli po obědě kolem 14:00.

Přihlašujte se ZDE

 

 

Studna

Studna

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.
Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.