Duchovní cvičení

Polož si mě na srdce jako pečeť - DC pro ženy

Duchovní cvičení s biblickými tanci v Dolanech u Olomouce: od čtvrtka večera 12. října do neděle oběda 15. října 2023 

Toužíš jako nevěsta z Písně Písní spočinout na Božím srdci? Toužíš více poznat zahradu svého srdce a nechat Ježíše, aby se o ní staral a byl jejím Pánem?

DC jsou určeny ženám, které přijedou poprvé i těm, které již v Komunitě obnovu pro ženy absolvovaly.  

Přednášky a animace biblických tanců: sr. Lucia Kopasová, Věrka Kulišťáková. 

Důležité informace pro účastnice duchovních cvičení: Součástí programu jsou přednášky, osobní čas adorace, modlitba tancem a gestem, společná liturgie, možnost duchovního rozhovoru a zpovědi. Od čtvrtka večera do soboty večera jsou účastníce pozvány vstoupit do ticha, a tím se lépe disponovat pro Pánovo působení ve svém srdci. Protože součástí programu jsou biblické tance, vezměte si s sebou vhodnou obuv (obuv, která drží na noze) a sukni, ve které se dobře tančí. Tance a gesta jsou prostředkem, který nám pomáhá uvědomit si Boží Přítomnost a pod Jeho pohledem nacházet svou důstojnost a krásu. 

Duchovní cvičení začínají vždy ve čtvrtek mší svatou v 18:00 a končí v neděli po obědě kolem 14:00.

Přihlásit se můžete prostřednictvím internetových stránek (odkaz na přihlášku níže). V případě, že se nemůžete zúčastnit setkání nebo duchovních cvičení, na které jste se přihlásily, včas nám to oznamte na e-mailovou adresu: akce@blahoslavenstvi.cz nebo telefonicky: 776041342

Pro vaši informaci uvádíme, že všechny náklady spojené s duchovním cvičením (ubytování, strava, režijní náklady) činí 2250,- Kč na jednoho účastníka. Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu Vám předem děkujeme. 

Přihlašujte se https://akce.blahoslavenstvi.cz/poloz-si-me-na-srdce-dc-pro-zeny-rijen-2023

Studna

Studna

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.
Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.