Duchovní cvičení

Žena na cestě lásky - DC pro ženy

Duchovní obnova pro ženy s biblickými tanci v novém domě Komunity ve Střelicích u Brna: od čtvrtka večera 21. září do neděle oběda 24. září 2023

Jaké je cesta ženy, která chce naplnit své poslání - žít jako milovaná Boží dcera a milovat Kristovou láskou?  Co když nenaplňuji ideál "dokonalé svaté ženy"?  Ježíš touží, abych byla jeho učednicí. Co to konkrétně znamená?

Přednášky: sr. Veronika Barátová, animace biblických tanců: sr. Lucia Kopasová  

Důležité informace pro účastnice duchovních cvičení: Součástí programu jsou přednášky, osobní čas adorace, modlitba tancem a gestem, společná liturgie, možnost duchovního rozhovoru a zpovědi. Od čtvrtka večera do soboty večera jsou účastníce pozvány vstoupit do ticha, a tím se lépe disponovat pro Pánovo působení ve svém srdci. Protože součástí programu jsou biblické tance, vezměte si s sebou vhodnou obuv (obuv, která drží na noze) a sukni, ve které se dobře tančí. Tance a gesta jsou prostředkem, který nám pomáhá uvědomit si Boží Přítomnost a pod Jeho pohledem nacházet svou důstojnost a krásu. 

Duchovní cvičení začínají vždy ve čtvrtek mší svatou v 18:00 a končí v neděli po obědě kolem 14:00.

Přihlásit se můžete ZDE: https://akce-strelice.blahoslavenstvi.cz/zena-na-ceste-lasky

Pro vaši informaci uvádíme, že všechny náklady spojené s duchovním cvičením (ubytování, strava, režijní náklady) činí 2250,- Kč na jednoho účastníka. Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu Vám předem děkujeme. 

Jak se dostanete do Střelic?  Vlakem z Brna, hlavního nádraží - směr Jihlava i Znojmo (zastávka Střelice - Horní železniční stanice). Cesta vlakem trvá cca 20 minut. Ze zastávky vede chodník přímo ke komunitnímu domu. Cesta pěšky trvá cca 15 minut. Adresa domu je Tetčická 646/67. V sousedství je Zámeček.

Studna

Studna

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.
Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.