Duchovní cvičení

AŤ CHVÁLÍ JEHO JMÉNO TANCEM - DC pro ženy

Duchovní obnova pro ženy, které se již v minulosti účastnily výuky biblických tanců: od čtvrtka večera 20. června do neděle oběda 23. června 2019.

Pozvání vstoupit do chvály Božího Jména skrze tanec, gesto, liturgii a slavení. Přednáší a tance animuje: sr. Lucia Kopasová, Věrka Kulišťáková

Důležité informace pro účastnice duchovních cvičení:

Součástí programu je učení nových biblických tanců a výklad k nim, přednášky, osobní čas adorace, modlitba tancem a gestem, společná liturgie. Protože součástí programu jsou biblické tance, vezměte si s sebou vhodnou obuv (obuv, která drží na noze) a sukni, ve které se dobře tančí. Tance a gesta jsou prostředkem, který nám pomáhá uvědomit si Boží Přítomnost a pod Jeho pohledem nacházet svou důstojnost a krásu. 

Přihlásit se můžete prostřednictvím internetových stránek (přihlašovací formulář níže). V případě, že se nemůžete zúčastnit setkání nebo duchovních cvičení, na které jste se přihlásili, včas nám to oznamte na e-mailovou adresu: akce@blahoslavenstvi.cz nebo telefonicky: 739 092 799

Prosíme Vás, abyste se přihlašovali jenom v případě, že máte zájem o dané téma. Pokud chcete poznat blíže život v Komunitě Blahoslavenství, využijte k tomu pobyt: V Komunitě s Komunitou.

Na duchovní cvičení si vezměte s sebou bibli a pokud máte možnost i breviář. 

Pro vaši informaci uvádíme, že všechny náklady spojené s duchovním cvičením (ubytování, strava, režijní náklady) činí 1 500,- Kč na jednoho účastníka.

Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu Vám předem děkujeme.

Duchovní cvičení začínají vždy ve čtvrtek mší svatou v 18:00 a končí v neděli po obědě kolem 14:00hod.

Přihlášení na akci
AŤ CHVÁLÍ JEHO JMÉNO TANCEM - DC pro ženy

Kapacity akce byla již naplněna.
Nyní se přihlašujete jako náhradník.

* povinné položky

Studna

Studna

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.
Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.