Pro mládež

ŽIVOT - JAK NA TO? pro mladé od 19 do 30 let

Prodloužený víkend pro mladé. 

Začínáme ve čtvrtek 28. června v 18.00 hod, končíme v neděli 1. července obědem. 

Bližší informace:

Program: Program začíná ve čtvrtek večer mší svatou, pak bude večeře a úvodní setkání. V pátek začneme modlitbou ranních chval. V dopoledním programu bude přednáška, osobní čas modlitby a diskuze. V poledne mše svatá. Odpoledne pak přednáška a večer komunitní liturgie připomínky Šabatu. Do její symboliky a významu budete uvedeni. V sobotu bude program podobný, s tím, že večer vstoupíme do slavnosti vzkříšení nešporami inspirovanými východní liturgií. V neděli bude ranní modlitba, podělení a mše svatá ve farnosti. Program se zakončí obědem.

Téma: „Život jak na to?“ je název celého setkání. Na život neexistuje přesný návod, ale Bůh v Písmu zjevuje, že touží, abys:

• s Ním žil jedinečný vztah přátelství

• poznal svou důstojnost a hodnotu a dobře užíval svou svobodu

• odevzdával mu své slabosti a hříchy

• poznával touhy svého srdce a vydal se na cestu

• dal své nadání a schopnosti do služby druhým

• žil vztahy lásky podle svého jedinečného povolání.

O těchto bodech budou přednášky i diskuze. Cílem je, aby každý účastník mohl dostat pro život nové světlo a odvahu jít směrem, který poznává pro sebe jako správný.

Ubytování: ubytování je zajištěno ve 2 až 3-lůžkových pokojích. Je dobré si dovést svůj spacák nebo povlečení. Pokud to není možné, prosíme, abyste dali dopředu vědět. Stravování: celodenní stravování je zajištěno.

Pro vaši informaci uvádíme, že náklady spojené s touto akcí (ubytování, strava, režijní náklady) činí  800,- Kč na celý pobyt pro jednoho účastníka. Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu vám předem děkujeme.

Přihlášení na akci
ŽIVOT - JAK NA TO? pro mladé od 19 do 30 let

* povinné položky

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.