Duchovní cvičení

ŽENA POD BOŽÍM POHLEDEM - DC pro ženy s JO Croissant

Duchovní obnova pro ženy s JO CROISSANT a biblickými tanci

Od úterý 15. srpna do neděle 20. srpna 2017 v Kroměříži. 

Podívat se na svůj život spolu s Marií, ve světle evangelia. Součástí jsou přednášky, animovaný čas modlitby, adorace, biblické tance, mše svatá.

 

Duchovní obnovu povede Jo Croissant, manželka zakladatele Komunity Blahoslavenství a autorka knih Kněžství ženy – kněžství srdce, Tělo – chrám krásy. 

Jo Croissant  je dlouholetou lektorkou izraelských tanců, animuje obnovy pro ženy po celém světě. Její poselství přináší ženám poznání, kým jsou pod milujícím Otcovským pohledem, jaká je jejich identita, krása, důstojnost i poslání. Toto poselství umí Jo předat nejenom vyučováním, ale především svědectvím a uvedením do modlitby tělem, gestem a tancem. Statisíce žen prožily uzdravení, smíření, přijetí svého ženství skrze její službu. 

Program: Každý den bude v dopoledním programu společná ranní modlitba, přednáška, vedená meditace, možnost tiché adorace, a v poledne mše svatá. Odpoledne bude patřit biblickým tancům a animaci modlitby skrze gesta. Večer bude zakončen modlitebním večerem.  Přes den budou tři hlavní časy jídla: snídaně, oběd, teplá večeře. Po příjezdu obdržíte upřesněný program celé obnovy.

Téma:  Podívat se na svůj život spolu s Marií ve světle evangelia. Toto téma měla na srdci Jo, když se modlila za tuto obnovu. Skrze tajemství Mariina života, tak jak je přináší evangelia, bychom chtěli nahlídnout vlastní život a otevřít se té milosti, které se otevřela Maria s jediným cílem: aby náš život byl prostoupen Bohem, aby i každou ženu zastínil Duch Svatý a on se stal naším průvodcem, Ježíš naším Přítelem a Spasitelem a Otec naším domovem a pramenem.

Začátek a konec obnovy: Duchovní obnova začíná v úterý 15. srpna večer mší svatou (ten den slavíme v katolické církvi slavnost nanebevzetí Panny Marie – mše svatá bude z této slavnosti) Konkrétní hodina bude upřesněna v pokynech, které dostanete po přihlášení, nejpozději dva týdny před začátkem obnovy. Obnova bude zakončena v neděli 20. srpna 2017 obědem, kterému bude předcházet mše svatá. Z důvodu velkého zájmu o akci, akceptujeme pouze přihlášky na celou obnovu!

Ubytování:  ubytování je zajištěno v 3-lůžkových pokojích s vlastní sprchou a záchodem. Z důvodu velkého zájmu žen o tuto obnovu a naší touhy umožnit co největšímu počtu žen se tohoto setkání zúčastnit vás prosíme, abyste přijaly ubytování po třech a nežádaly o výjimky bydlení po dvou nebo po jedné. Naopak, máte-li přání bydlet na pokoji s konkrétními ženami, uveďte to hned do přihlášky, do poznámek.

Stravování: v prostorách Střední školy hotelové, kde probíhá celý program, bude taky zajištěno stravování. Automaticky počítáme, že si přihlášením objednáváte i veškeré jídlo. Pokud nebudete chtít například večeře, nebo snídaně, uveďte to, prosíme předem do poznámek v přihlášce, odečteme vám to z celkové sumy. Když to nenahlásíte předem, ale až na místě, nebudeme to moci již akceptovat a budeme od vás požadovat plnou výši příspěvku!

snídaně                 45,- Kč/osoba/den

oběd                     70,- Kč/osoba/den

teplá večeře          64,- Kč/osoba/den

Obuv na tance: Obuv na tance musí splňovat dvě kritéria: 1. aby se vám pohodlně a bezpečně tančilo, potřebujete obuv, která dobře drží na nohou!

Biblické tance budou probíhat v tělocvičně, která má speciální podlahu, proto musíme používat obuv, která nemá černé podrážky, a nezanechává černé šmuhy, nebo ryhy. Ideální jsou cvičky, nebo boty s bílou podrážkou. Nebudete-li mít vhodnou obuv, budeme nuceni vás požádat být v tělocvičně naboso.

Poplatek: poplatek činí 2800,- Kč, z toho 2100 Kč je za stravu, ubytování a pronájem prostor a 700,-Kč účastnický poplatek. Pokud by byla pro někoho výše poplatku důvodem, že se akce nemůže účastnit, lze domluvit sníženou cenu předem mailovou komunikací (dolanykom@seznam.cz). Pokud naopak, někdo může přispět i více a tak podpořit tento apoštolát, budeme velmi vděčni. 

Poplatek uhradíte na místě při registraci.

 Parkování: na ulici před školou (cca 60 aut) + dalších cca 40 míst ve dvoře školy

Mapa

Na Lindovce 1463/1, 767 01 Kroměříž

Přihlášení na akci
ŽENA POD BOŽÍM POHLEDEM - DC pro ženy s JO Croissant

* povinné položky

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.