Duchovní cvičení

UZDRAVENÍ ČLOVĚKA V LŮNĚ BOŽÍ TROJICE - postní DC pro všechny

Postní duchovní cvičení pro všechny od čtvrtka večera 15. března do neděle oběda 18. března 2018. Přednáší sr. Veronika Barátová.

Tato duchovní cvičení jsou inspirována filmem a knihou Chatrč. Postní doba je příležitostí prohloubit základní otázky a přijmout milost nového uzdravení, smíření a obrácení. 

Součástí programu jsou přednášky, osobní čas adorace, společná liturgie, možnost duchovního rozhovoru a zpovědi. Od čtvrtka večera do soboty večera jsou účastníci pozváni vstoupit do ticha, a tím se lépe disponovat pro Pánovo působení ve svém srdci.

Přihlásit se můžete prostřednictvím internetových stránek (přihlašovací formulář níže). V případě, že se nemůžete zúčastnit setkání nebo duchovních cvičení, na které jste se přihlásili, včas nám to oznamte na e-mailovou adresu: akce@blahoslavenstvi.cz nebo telefonicky: 739 092 799

Prosíme Vás, abyste se přihlašovali jenom v případě, že máte zájem o dané téma. Pokud chcete poznat blíže život v Komunitě Blahoslavenství, využijte k tomu pobyt: V Komunitě s Komunitou.

Pro vaši informaci uvádíme, že všechny náklady spojené s duchovním cvičením (ubytování, strava, režijní náklady) činí 1 500,- Kč na jednoho účastníka. 

Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu Vám předem děkujeme. 

Duchovní cvičení začínají vždy ve čtvrtek mší svatou v 18:00 a končí v neděli po obědě kolem 14:00h.

Přihlášení na akci
UZDRAVENÍ ČLOVĚKA V LŮNĚ BOŽÍ TROJICE - postní DC pro všechny

Kapacity akce byla již naplněna.
Nyní se přihlašujete jako náhradník.

* povinné položky

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.