Duchovní cvičení

TVÁ LÁSKA ROSTLA SE MNOU - DC pro ženy

 Duchovní cvičení pro ženy s biblickými tanci:                                                                                     od čtvrtka večera 19. října do neděle oběda 22. října 2017.

Skrze život a poselství sv. Terezie z Lisieux, objevit jako žena cestu učednictví a povolání k lásce. Přednáší sr. Veronika Barátová, tance animuje: sr. Lucia Kopasová

Důležité informace pro účastnice duchovních cvičení:

Součástí programu jsou přednášky, osobní čas adorace, modlitba tancem a gestem, společná liturgie, možnost duchovního rozhovoru a zpovědi. Od čtvrtka večera do soboty večera jsou účastníce pozvány vstoupit do ticha, a tím se lépe disponovat pro Pánovo působení ve svém srdci. Protože součástí programu jsou biblické tance, vezměte si s sebou vhodnou obuv (obuv, která drží na noze) a sukni, ve které se dobře tančí. Tance a gesta jsou prostředkem, který nám pomáhá uvědomit si Boží Přítomnost a pod Jeho pohledem nacházet svou důstojnost a krásu. 

DC jsou určeny ženám, které přijedou poprvé i těm, které již v Komunitě obnovu pro ženy absolvovaly.

Přihlásit se můžete prostřednictvím internetových stránek (přihlašovací formulář níže).

V případě, že se nemůžete zúčastnit setkání nebo duchovních cvičení, na které jste se přihlásili, včas nám to oznamte na e-mailovou adresu: akce@blahoslavenstvi.cz nebo telefonicky: 739 092 799

Prosíme Vás, abyste se přihlašovali jenom v případě, že máte zájem o dané téma. Pokud chcete poznat blíže život v Komunitě Blahoslavenství, využijte k tomu pobyt: V Komunitě s Komunitou.

Na duchovní cvičení si vezměte s sebou bibli a pokud máte možnost i breviář. 

Pro vaši informaci uvádíme, že všechny náklady spojené s duchovním cvičením (ubytování, strava, režijní náklady) činí 1 500,- Kč na jednoho účastníka.

Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu Vám předem děkujeme.

Duchovní cvičení začínají vždy ve čtvrtek mší svatou v 18:00 a končí v neděli po obědě kolem 14:00 h.

Přihlášení na akci
TVÁ LÁSKA ROSTLA SE MNOU - DC pro ženy

Kapacity akce byla již naplněna.
Nyní se přihlašujete jako náhradník.

* povinné položky

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.