Duchovní cvičení

SPRÁVNĚ VIDÍME JEN SRDCEM - DC pro všechny OLOMOUC

Od 30. července do 5. srpna 2017 v olomouckém kněžském semináři.

Duchovní cvičení pro všechny, přednáší sr. Veronika Barátová, P. Vojtěch Koukal a sr. Lucie Kopasová z Komunity Blahoslavenství.

O hlubokých pravdách života, inspirováno příběhem Malého prince od Exupéryho. 

Několik důležitých informací :

Program duchovních cvičení animují bratři a sestry z Komunity Blahoslavenství z Dolan u Olomouce a ze slovenského domu – Okoličné. V programu jsou dvě přednášky denně (dopoledne a odpoledne), společná zpívaná modlitba ranních chval, modlitba růžence a mše svatá. Každý den je zakončen animovaným modlitebním večerem. Během dne je v kapli vystavena Nejsvětější Svátost k adoraci.

Doporučený příspěvek, ve kterém je zahrnuta cena za stravu, ubytování a režijní výdaje na jednu osobu, letos činí:

3.200,-Kč/120,-€ - vícelůžkový pokoj bez příslušenství

3.500,-Kč/132,-€ - jednolůžkový pokoj bez příslušenství 

3.600,-Kč/136,-€ – dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím

3.900,-Kč/148,-€ – jednolůžkový pokoj s příslušenstvím - obsazeno!

Počet jednolůžkových pokojů s i bez příslušenství a dvoulůžkových s příslušenstvím je omezen, předem se omlouváme, že nebudeme moci vyhovět všem zájemcům. Požadavky na ubytování uveďte prosíme již při přihlašování v poznámce. Usnadníte nám tím práci a vyhnete se zbytečným nedorozuměním. Způsob platby bude upřesněn. (Účastníci ze Slovenska mohou platit v Eurech). V semináři je zajištěna celodenní strava – snídaně, obědy a večeře. Není možné zajistit dietní stravu. Pokud ze zdravotních důvodů dietu potřebujete, je nutné, abyste si ji zajistili sami. Pokud si stravu nebudete objednávat, nebo chcete jen některá jídla, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce, nejpozději však do 10.7. 2017 - cenu za stravu Vám při placení odečteme. Pokud odhlášení celé nebo části stravy nahlásíte až na místě, poplatek již nebude možné snižovat. Pokud máte zvláštní přání ohledně ubytování s konkrétním člověkem, prosíme, abyste to uvedli při přihlašování v poznámce, nejpozději však do 10.7. 2017. (Pokud své přání nesdělíte předem, ale až při ubytování, nemusí Vám být vyhověno). Manželé budou automaticky ubytováni spolu (mohou se přihlásit jen jednou přihláškou, stačí do kolonky jméno uvést obě křestní jména). Pokud jste kněz, nebo zasvěcená osoba prosíme, abyste to uvedli v přihlášce v poznámkách.

Duchovní cvičení začínají v neděli 30.7. večer v 18.00 hod. večeří a končí v sobotu 5.8. obědem. V neděli 30.7. večer mše sv. v semináři nebude. V Olomouci jsou mše svaté v 17.00 h. (u kapucínů), 18.00 h. (u dominikánů) a v 19.00 h. (u jezuitů). V neděli můžete přijíždět nejdříve od 14.30 hod (dříve nebude možné Vás ubytovat). Prosíme, abyste respektovali tento čas. 

Na DC si s sebou vezměte Bibli.

V případě, že jste se přihlásili a nemůžete se DC zúčastnit, dejte nám to, prosíme, co nejdříve vědět (i kdyby to bylo 1 den před začátkem), abychom mohli oslovit náhradníky. Před odesláním přihlášky si pozorně zkontrolujte správnost uvedených údajů, zvláště e-mail adresy a tel. čísla, jinak vás nebudeme moci kontaktovat. S dalšími dotazy se můžete na nás obrátit prostřednictvím mailu: akce@blahoslavenstvi.cz , nebo na tel. +420 739 092 799   

Rámcový program dne: 

7:45 - snídaně

8:30 - ranní chvály

9:00 - přednáška

tichá adorace

12:00 - růženec

12:30 - oběd

15:00 - přednáška

tichá adorace

16:15 - mše svatá

18:30 - večeře

20:00 - modlitební večer


Přihlášení na akci
SPRÁVNĚ VIDÍME JEN SRDCEM - DC pro všechny OLOMOUC

* povinné položky

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.