Pro mládež

MISTŘE, KDE BYDLÍŠ? pro mladé od 19 do 30 let

Pojďte a uvidíte...

Začínáme ve čtvrtek 16. listopadu v 18.00 hod, končíme v neděli 19. listopadu obědem. 

Bližší informace:

Pro mladé lidi - studenty i pracující, kteří by se rádi na chvilku zastavili a prožili prodloužený víkend v ústraní s Pánem a zároveň ve společenství s dalším mladými. To vše se odehrává v Komunitě Blahoslavenství, s možností účasti na její liturgii, stolování, práci a sdílení s bratřími a sestrami. V programu jsou také přednášky na téma hledání povolání, možnost osobního rozhovoru či zpovědi. 

Program začíná ve čtvrtek večer mší svatou, pak bude večeře a úvodní setkání. V pátek začneme modlitbou ranních chval. V dopoledním programu bude přednáška, osobní čas modlitby, práce a diskuze. V poledne mše svatá. Odpoledne pak přednáška a večer komunitní liturgie připomínky Šabatu. Do její symboliky a významu budete uvedeni. V sobotu bude program podobný, s tím, že večer vstoupíme do slavnosti vzkříšení nešporami inspirovanými východní liturgií. V neděli bude ranní modlitba, podělení a mše svatá ve farnosti. Program se zakončí obědem.

Ubytování: ubytování je zajištěno v 2 až 3-lůžkových pokojích. Je dobré si dovést svůj spacák nebo povlečení. Pokud to není možné, prosíme, abyste dali dopředu vědět. Stravování: celodenní stravování je zajištěno.

Pro vaši informaci uvádíme, že náklady spojené s touto akcí (ubytování, strava, režijní náklady) činí  800,- Kč na celý pobyt pro jednoho účastníka. Za vaše dary na podporu našeho apoštolátu vám předem děkujeme.

Přihlášení na akci
MISTŘE, KDE BYDLÍŠ? pro mladé od 19 do 30 let

* povinné položky

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.