Evangelizace

KONFERENCE O EVANGELIZACI

Pro všechny, kteří touží druhým lidem dopřát poznání Ježíše a chtějí se inspirovat zkušenostmi s evangelizací od jiných křesťanů.

V olomouckém Regionálním centru (naproti hl. nádraží) -  od pátku rána 10. listopadu do soboty večer 11. listopadu 2017

Konference je velmi dobře přijata olomouckým arcibiskupem Janem Graubnerem, který věří, že může přispět k novému evangelizačnímu elánu v diecézi a také k obnově místní církve. Na konferenci přijal pozvání také plzeňský biskup Tomáš Holub. Dalšími přednášejícími budou Otto Neubauer z Komunity Emmauel z Vídně, který již začátkem devadesátých let vedl mezinárodní evangelizační školu a první komunitní misie nového stylu v Německu a Rakousku. Dnes vede Akademii pro dialog a evangelizaci ve Vídni. Je blízkým spolupracovníkem kardinála Schönborna. Mezi přednášejícími je také sr. Veronika Barátová, kterou mnozí z vás znáte. V současnosti je přestavenou Komunity Blahoslavenství na Slovensku a dál se věnuje se formaci a přednáškové činnosti a P. Ján Buc ze Slovenska, bývalý ředitel TV LUX je nyní 12. rok předsedou Sdružení křesťanských společenství mládeže. Věnuje se službě mladým a různým evangelizačním projektům na Slovensku (např. Godzone).

V pátek večer 10.11. od 20 hodin do 22 hodin bude večer chval a svědectví v Olomoucké katedrále s Lamačskými chválami ze Slovenska.

Na Konferenci se představí různé evangelizační metody a školy, jako např.: Kurzy alfa, Farní evangelizační buňky, Škola křesťanského života a evangelizace a další. Konference chce být povzbuzením a inspirací na cestě evangelizace a také místem, kde se budeme za evangelizaci i za to co, jí brání, modlit.

V loňském roce proběhla první Konference o evangelizaci ve Zlíně, která ze svědectví bratří a sester z různých koutů naší země nese první ovoce. Pro mnohé byla konkrétní inspirací, jak vykročit na cestu evangelizace nebo povzbuzením k vytrvalosti a hledání nových cest k dnešním lidem.

Přihlašovací formulář a bližší program naleznete na stránkách: www.credonadacnifond.cz nebo na t.č.: +420 725 062 300

Pozvánka na akci

Newsletter

Chcete mít aktuální informace o všem dění? Zadejte svůj email a my vás budeme o všem včas informovat.